מטבח אפור כהה - Semel Kitchens

המטבחים מהדור החדש – דקים יותר, עמידים יותר ועם גימור שלא הכרתם

כמו בכל תחום בעיצוב הבית, גם עולם המטבחים רשם טרנדים באים והולכים במשך השנים. בימים אלו מושקים המטבחים שהם הרבה יותר מטרנד – מדובר על הדור הבא של המטבחים. מהם החידושים הבולטים שאתם עומדים לראות בשנים הקרובות? ואיך תוכלו לוודא שהמטבח שלכם יהיה הכי עדכני שיש – וגם שיישאר בעצוב רענן למשך שנים?

צילום: לוסיאנו סנטנדראו | עיצוב: Saab ארכיטקטים

בעיצוב הבית, כמו בכל תחום, ישנם טרנדים שהולכים ובאים. בכל הנוגע לעיצוב המטבח, ניתן להגיד שבשנים האחרונות לא נרשמו חידושים מרעישים ששינו את חוקי המשחק. ובכן, המטבח של 2019 יראה אחרת, ואפילו ירגיש אחרת. מטבחי סמל משיקים בימים אלו את הדור הבא של המטבחים בישראל, עם חידושים שישנו את פני הבית. אספנו עבורכם את המרכיבים החדשניים שעומדים להפוך לפריט חובה בכל מטבח עדכני ומודרני.

מטבח אפור עם אי וכיריים

דלתות חדשות בטכנולוגיה מתקדמת – דקות, קלות ועמידות יותר

המטבחים של ימינו כוללים לעתים קרובות דלתות שמגיעות כמעט עד לתקרה, אך כאשר הדלת מגיעה לגובה של 2.5 מטר, היא נוטה להיות כבדה ומסורבלת לתפעול. עד כה חברות המטבחים לא הצליחו למצוא לכך פתרון מבלי להתפשר על איכות הדלת והעמידות שלה.

החידוש המרכזי במטבחי העידן החדש של סמל, הוא דלת דקה, קלה ועמידה במיוחד. אם עד היום עובי הדלת הממוצע עמד על 20 מ"מ – מהיום תוכלו ליהנות מדלתות בעובי 8 מ"מ בלבד, אשר יהיה גם קלות ומדויקות יותר.

על מנת להגיע לדלת מהדור הבא, במטבחי סמל השתמשו בטכנולוגיה מתקדמת מעולם המטוסים, אשר אפשרה להם לייצר דלתות דקות, הרבה יותר קלות, חזקות ומדויקות יותר. הדלתות החדשות של סמל לא מקבלות "בטן", לא מנפחות ולא מתעקמות. לכן, לא מפתיע לגלות שהדלתות החדשות של סמל מהוות חדשות מרעישות בעולם המטבחים – לא בכל יום הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של עולם התעופה מגיע למטבח שלנו.

מטבח שחור עם אי בשילוב עץ
עיצוב: ענבל ברקוביץ' | צילום: אלעד גונןגם התחושה משתנה – גימור צבע במרקם קטיפתי ויוקרתי

כל מי שיש לו ארון עץ במטבח, מרגיש את התחושה החלקה של הצבע, המזכירה נגיעה בפלסטיק. גם את בנושא הזה הצליחו לטפל בסמל, באמצעות טכנולוגיית צביעה חדשה ובלעדית, שנותנת גימור קטיפתי יוקרתי ומגע משי גם לארונות עץ צבועים.
על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של צביעה, סמל הצליחה להפוך את תהליך צביעת המטבח לאיכותי, מדויק ומהיר הרבה יותר, מה שמאריך את חייו של המטבח. חוויית המטבח שלכם עומדת להשתנות, עם תחושה אחרת לגמרי.

חיפויים עם טקסטורות ייחודיות

עד היום, מטבחים שרצו לתת תחושה יוקרתית, נטו לשלב פורצלן בעיצוב המטבח. הבעיה שנוצרה היא שהדלתות הפכו לכבדות ומסורבלות. כיום, אפשר להשיג טקסטורה ומראה של הדבר האמיתי – בלי להכניס פורצלן כבד ושביר. החיפויים הבלעדיים של סמל הם חלק בלתי נפרד מהדור הבא של המטבחים – טקסטורות המדמות אבן, ברזל, שיש ומתכות, אשר נותנות למטבח מראה ייחודי מצד אחד, ומטבח יעיל ועמיד יותר מצד שני.

המטבחים מהדור החדש – דקים יותר, עמידים יותר ועם גימור שלא הכרתם
עיצוב: אורלי זילבר | צילום: עודד סמדר

בשורה התחתונה, אין ספק שהמטבח הוא הלב של הבית. מלבד הבישול והאפייה, המטבח של ימינו הוא מקום מפגש בו בני הבית אוכלים, מדברים ונהנים. עבור מי שחולם על המטבח הכי עדכני, עם החומרים המתקדמים ביותר, בעיצוב סולידי ואיכותי שיישאר למשך שנים – מטבחי סמל הם סמל של איכות גבוהה, עיצוב וטכנולוגיות ייצור מתקדמות. סמל גאה להוביל את תחום מטבחי היוקרה בישראל, וליצור מידי יום לאלפי לקוחות בישראל חוויית בישול ואירוח יוצאת דופן. כעת היא מזמינה אתכם לעולם החדש של המטבחים – בואו לסניפים לראות ולהרגיש בעצמכם!