לפני כולם! הצצה לקולקציית המטבחים החדשה של מטבחי סמל

לפני כולם! הצצה לקולקציית המטבחים החדשה של מטבחי סמל

בשנים האחרונות חווית האירוח הפכה למרכז חיינו, והיא העומדת במרכז תהליך עיצוב הבית. כתוצאה מכך, המטבח תפס מקום של כבוד בשלב התכנון, ובבחירתו מושקעים מאמצים על מנת לשלב בין איכות, עיצוב מרהיב ופונקציונליות מקסימלית. מטבחי סמל השיקו קולקציית מטבחים ייחודית וחדשה, המשלבת חומרים גלם מגוונים, טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב יוצא דופן.

לפני כולם! הצצה לקולקציית המטבחים החדשה של מטבחי סמל


החדשנות ממבט על

כיום, החדשנות בעולם המטבחים אינה באה לידי ביטוי בצבעוניות, הנשארת יחסית קבועה לאורך השנים, אלא בחומרים ובטקסטורות ההולכים ומשתדריגים. טכנולוגיות צביעה והרכבה חדשות מאפשרות למטבחי סמל לשלב מנעד של חומרים, וחומרי גמר חדשניים, בכל מטבח שתבחרו. כך ניתן לייצר שילובים ייחודיים, הכוללים טקסטורות, צבעים וחומרים שונים, המעניקים מטבח מעוצב ולא שגרתי.

לפני כולם! הצצה לקולקציית המטבחים החדשה של מטבחי סמל

האי כפריט עיצובי

אחת המגמות הבולטות בקולקציית המטבחים החדשה של סמל היא השימוש באי כרהיט ולא רק כפריט במטבח. כלפי חלל האירוח מתפקדים האיים כרהיטים ללא מאפיינים המקנים להם זהות של מטבח, ויוצרים חיבור הדרגתי בין אזור העבודה במטבח לבין החלל שסביבו. מצידו של המטבח, משמשים האיים כמרכזי עבודה ואחסון פרקטיים המותאמים לצורכי הדיירים. חלוקה פנימית נכונה, תכנון נכון של גובה האי, מנגנון סגירה שקט ופונקציות מתקדמות נוספות, מאפשרות לאי המטבח להפוך לרהיט הפרקטי והמרשים ביותר בחלל.


טכנולוגית צביעה מתקדמת

לאחרונה, בחרו במטבחי סמל לשדרג את תהליך ייצור מטבחי הצבע והקימו מערך צבע ייחודי מסוגו בעולם. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המגיעה מעולם ייצור הרכבים, הצליחו בסמל להפוך את תהליך צביעת המטבח לאיכותי, מדויק ומהיר הרבה יותר. מפעל הצבע מבוסס ברובו על צביעה רובוטית חדשנית, הכוללת חדרים סטריליים ומערכת בקרת אקלים, בשילוב עבודת יד עדינה ומדויקת בעת הצורך. תהליך זה מגדיל את אורך חייו של המטבח ואף מוזיל את עלותו ללקוח.

לפני כולם! הצצה לקולקציית המטבחים החדשה של מטבחי סמל

חומרי הגלם החדשניים

באמצעות הטכנולוגיה החדשה שהביאה סמל אל פס היצור שלה, קיימת האפשרות לייצר מטבחים מחומרים מיוחדים ובלעדיים. חומרי הגלם הם האלמנטים הראשיים, המגיעים במתכונתם הנקייה והטבעית ביותר; אסתטיים, דקים ועמידים, חזקים ושקטים, אך לא תמיד שגרתיים. כאן תמצאו ברזל ונירוסטה, עץ וקרמיקה, אבן ושיש – משולבים זה בזה באופן מושלם.

מעבר להכנסתם של חומרי גלם מגוונים ולא שגרתיים למטבח שלכם, סמל משתמשת במוצרי פרזול מהטובים בעולם, הניתנים לה בבלעדיות מחברות בינלאומיות. פרזול איכותי שומר על אורח חייו של המטבח ועל עמידותו, ולכן בסמל החליטו להשקיע רבות בתחום זה ובתחום פנים הארון.

כל אלה מביאים את מטבחי סמל לתוצאה הרצויה – מטבח פונקציונלי, בעל עיצוב מעורר השראה, טכנולוגיה גבוהה ופורצת דרך תחת מעטפת מקצועית ומכווינה.  

מטבח שירז | צבע דופון בגימור מטאלי מט