לצך

ייצור מטבחים : חברת סמל מציגה טכנולוגיה חדשה

אנו, בחברת מטבחי סמל, בחרנו להעלות את רמת ייצור המטבחים רמה אחת למעלה. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, אשר מגיעה מעולם ייצור הרכבים, חנכנו מפעל צבע ייחודי מסוגו בעולם. המפעל מבוסס על תהליך צביעה רובוטי, הכולל צביעה מדויקת, מהירה וחדה יותר מכל יד אדם.

מפעל סמל

עבודות הגימור והצבע עוברות תהליך של צביעה על ידי מכונה רובוטית. לצורך העבודות המורכבות יותר, המצריכות מגע אנושי, נבנו שלושה חדרי צבע הזהים בממשק שלהם לחדרי צבע של מפעלי רכבי היוקרה, כמו מזארטי ולמבורגיני, אשר קיימות בהן מערכות בקרת אקלים חכמות. התוצאה שמתקבלת היא מטבחים ברמת גימור יוצאת דופן, בעלי עמידות הגבוהה ביותר שניתן להשיג ובצביעה מושלמת.

לדברי ברטו מוהדב, הבעלים והמנכ"ל של חברת מטבחי סמל, מדובר במהלך חסר תקדים בעולם המטבחים:
"זהו מהלך שטרם נראה כמוהו במטבחים בארץ ובעולם. מדובר בפיתוח ייחודי של חברה מגרמניה, לפי הזמנה ייחודית שלנו, באמצעותו ניתן להגיע לאיכויות יוצאת דופן מבחינת התזת הצבע וליטוש חומר הגלם".

גלגלי מגירות

מערך הצבע החדש שלנו יוצר בגרמניה, על בסיס מערך הצבע למכוניות יוקרה. התהליך מתקיים בתנאים אופטימאליים לצבע, הכוללים טמפרטורה הנעה בין 18-22 מעלות, ולחות מקסימאלית של עד 50%. לדברי ברטו, במתחם הצביעה חייבת להיות סטריליות בסטנדרטים התואמים למעבדה, אשר שונים לחלוטין מתנאי המפעל הבסיסיים המקובלים בתחום. בסוף התהליך, הצבע יוצא יבש לחלוטין, כאשר אף גרגיר לא יכול להידבק למשטח. התוצאה היא אחידות מושלמת העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ייצור המטבחים. כמו כן, התהליך כולל שיוף מדויק ומתקדם ביותר וכן תהליך הברקה והשבחה, היוצר תוצאה עמידה ובעלת נראות אחידה לאורך עשרות שנים.

אחד מהיתרונות הבולטים במערך הצבע החדש טמון גם ביכולת לצבוע וללטש כל פינה בכל סוגי הדלתות, למשל בדלתות בעלות חריטות או חריצים, כאשר הצביעה נעשית בהדרגה, על ידי 12-14 שכבות צבע עד לקבלת העמידות הגבוהה ביותר והצביעה המושלמת ביותר. במידה והבקשה היא לייצר חזית בגוון מבריק, הצבע עובר ליטוש על גבי משטח הדומה לזכוכית וע"י מכונות פוליש ייעודיות, היוצרים ברק ייחודי שלא ניתן ליצור בהתזה רגילה.

מפעל סמל

חידוש נוסף של מערך המכונות הוא שהן מסוגלות לצבוע כמה גוונים יחד בשילובים יצירתיים. הרובוט המכני מקבל הוראות ע"י תיכנות נכון, וכך הוא מסוגל להגיע לצביעה מתוחכמת ביותר. שיטת הצביעה אף היא יוצאת דופן, זוהי שיטת צביעה חזקה, בה האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, היות ומדובר במערך רובוטי ולא מערך ידני.

ייצור מטבחים : חברת סמל מציגה טכנולוגיה חדשה

אבני היסוד של חברת מטבחי סמל כוללות חזון, אמנות וטכנולוגיה. השילוב בין איכות גבוהה, עיצוב מרהיב וטכניקת יצור יוצאת דופן הם אלו המייחדים את המטבחים והופכים אותם לבולטים בנוף עיצוב המטבחים.


לפניכם סרטון המדגים את מערך הצביעה החדש של חברת מטבחי סמל.

https://www.youtube.com/watch?v=JHtCYJ0Te9Y&ab_channel=%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A1%D7%9E%D7%9C%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%A5%D7%94%D7%A8%D7%A9%D7%9E%D7%99
>> לקטעי וידאו נוספים