מטבחים כפריים מעוצבים לאווירה ביתית ונעימה, מטבח כפרי במגוון דוגמאות

מטבחים איכותיים בהתאמה אישית

בונים בית חדש? עברתם לדירה חדשה? אחד המרכיבים עליהם סביר כי תשקיעו מחשבה רבה, הוא המטבח אותו תציבו בבית מגורכם. מחשבה רבה תשקיעו, ולא בכדי – מדובר באחד החלקים החשובים והמשמעותיים ביותר, המרכיבים את המקום בו אתם חיים, על אחת כמה וכמה אם הינכם בשלנים באופייכם, ומתכננים לבלות בו זמן רב יחסית.

מטבח שחור עם כיסאות צהובים
אדריכלות: רונית גולדפריד | צלם: נדב פקט | צילומים באדיבות: ארונא- גלריה לנגרות

אז מה כדאי לבדוק כאשר בוחנים אפשרויות של התקנת מטבחים איכותיים?

קצרה היריעה מלהכיל בשורות הבאות את כל הפרטים אותם ראוי שתבחנו, טרם תחליטו להכניס לביתכם מבטח כזה או אחר. נמנה אך כמה מהם, למרות שיש גם רבים וחשובים אחרים. ראשית, שימו לב לחומרים אשר מהם יבנה המטבח שתזמינו. וודאו שיהיה מדובר בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, דוגמת עץ הסנדוויץ' האירופאי המובחר, המשמש כלביד.

השימוש בהם יבטיח לכם לא רק יופי וגימור מרשימים, אלא גם עמידות וחוזק לאורך זמן. דבר נוסף שכדאי לבחון ולהתעקש עליו, היא מידת הפונקציונאליות של המטבח, קרי, המידה בה יהיה הלה נגיש ונוח לשימוש. יודגש, כי יעילות ונוחות של מטבחים איכותיים הן תכונות יחסיות – כל אחד יגדירן אחרת, על פי צרכיו ודרישותיו האישיים. מומלץ להתעקש שהמטבח שתזמינו יתאים כמובן לצרכים שלכם, כמשתמשים העיקריים בו.

אי מטבח לבן מעוצב

הזמינו מטבחים איכותיים מחברה מובילה בשוק

קיימות כיום חברות רבות בשוק הישראלי והבינלאומי, אשר פועלות בארץ ומציעות מגוון רחב של מטבחים. לאור חשיבותם של אלו, ראוי כי תבחרו בחוכמה את זו אשר תספק את המטבח שלכם. חברת Semel Kitchens לדוגמא, היא המובילה בישראל בתחום דנן.

היא מייצרת מטבחי יוקרה מובילים, ובין לקוחותיה ניתן למנות את הבתים המעוצבים ביותר בישראל. שימושה בטכנולוגיות הייצור המתקדמות שברשותה, מאפשר לה להגיע לתוצאות הנותנות תמורה לתשלום הלקוח, בדמות עיצוב יפה ואיכותי לאורך זמן, כמו גם שירות מצוין.

כל אלו הפכו אותה להעדפת הראשונה של האדריכלים, במיוחד כאשר מדובר על פרויקטים גדולים. חברות מסוגה, הן אלו אשר יוכלו להבטיח לכם את האיכות, הגימור וההתאמה שייחלתם להם, כאשר חשבתם על מטבחים המיועדים לביתכם.

מטבח בהתאמה אישית
אדריכלית: נוגה פאוסט | צלם: עדי גלעד