מטבח יוקרתי שעוצב על ידי חיה קייזר

מטבחים יוקרתיים : תמורה ראויה לכספכם

אנשים רבים מתלבטים ארוכות בנושאים שונים הקשורים לביתם. חלק יתעכבו על צבע בית, חלק על עיצוב חדרי השינה, חלק על הריהוט שיוצב בסלון וחלק עם גודל חדרי הילדים. בין אם אתם מאלו או מאחרים, סביר כי אחד הפריטים בהם תשקיעו את המחשבה הרבה ביותר הוא המטבח, אשר פעמים רבות יהיה מוצב במרכז הבית או הדירה.

מטבח עץ יוקרתי עם אי שיש
אדריכל: עיצוב פנים Studio Erez Hyatt | צלם: אלעד גונן

לאור מיקמו המרכזי, ראוי כי תבחרו את המטבח שלכם מתוך מבחר מטבחים יוקרתיים

מבחינת מיקומו וגודלו, באופן יחסי לגודל הבית השלם ומבנהו, אין ספק כי המטבח מהווה פריט מרכזי ומשמעותי בו. אי לכך, תהיה לו השפעה מכרעת, הן על אופי ביתכם והן על האווירה אשר תשרור בו. נשאלת השאלה, כיצד ניתן לבחור את המטבח המתאים ביותר עבורכם?

ובכן, ראוי כי תשליכו יהבכם על שני אלמנטים מרכזיים, טרם תגמרו בדעתכם בנושא; הראשון הוא מבנה המטבח. עליו להיות מותאם לחלל בו הוא יוצב, ובמיוחד לצרכיכם האישיים, כאלו אשר עתידים להשתמש בו. סיירו בדגם המציג אותו, או נתחו סקיצה רלוונטית, וחישבו היכן תוכלו לאחסן כלים ואמצעי בישול והגשה שברשותכם והאם תחושו נוחות וזמינות בעת השימוש בו. אלמנט נוסף שיש לשים עליו את הדגש, הוא העיצוב.

מטבחים יוקרתיים לא יהיו אך נוחים, אלא גם מעוצבים להפליא. חשוב להקפיד על קורלציה בעיצוב, הן בין הרכיבים השונים בתוך המטבח, והן בין המטבח בכללותו, לעיצוב שבחרתם עבור שאר הבית.

מטבח עץ יוקרתי

האם ניתן לבנות את המטבח בעצמכם?

בעיקרון התשובה לשאלה זו היא חיובית. יחד עם זאת, מדובר במשימה מורכבת וסבוכה, אשר עדיף כי תיעשה על ידי מומחים. מומלץ לשכור שירותי חברה מובילה בישראל בתחום של מטבחים יוקרתיים, דוגמת Semel kitchens.

האחרונה עושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, אשר מיצבו אותה בעדיפות עליונה בקרב אדריכלים, בעת ביצוע פרויקטים גדולים וכן בעבור הבתים המעוצבים בישראל. חברה מהסוג דנן, תוכל להבטיח תמורה ראויה לכסף הלקוח, תוך הענקת עיצוב יפה ואיכותי של מטבחים יוקרתיים, אשר יאופיין בעמידות לאורך זמן ובמתן שירות מצוין לאורך תהליך ההגעה אליו.

מטבח שיש יוקרתי
אדריכל: גיא פלד | צלם: עמית גרון