פוסטר של סמל

חברת מטבחי סמל מסכמת את שנת 2017!

2018 כבר כאן וזה הזמן לסכם את שנת 2017 המופלאה. שנה מלאה בעשייה וחדשנות, שנה של אירועים, כנסים והרבה לקוחות. בכתבה הבאה הבאנו לכם את נקודות הציון החשובות של שנת 2017 ורמז קטן למה שמחכה לנו בשנת 2018!

פוסטר של סמל

קולקציית מטבחים חדשה

מטבחי סמל השיקו קולקציית מטבחים ייחודית וחדשה, המשלבת חומרים גלם מגוונים, טכנולוגיות מתקדמות ועיצוב יוצא דופן. כיום, החדשנות בעולם המטבחים אינה באה לידי ביטוי בצבעוניות, הנשארת יחסית קבועה לאורך השנים, אלא בחומרים ובטקסטורות ההולכים ומשתדריגים. טכנולוגיות צביעה והרכבה חדשות מאפשרות למטבחי סמל לשלב מנעד של חומרים, וחומרי גמר חדשניים, בכל מטבח שתבחרו. כך ניתן לייצר שילובים ייחודיים, הכוללים טקסטורות, צבעים וחומרים שונים, המעניקים מטבח מעוצב ולא שגרתי.
באמצעות הטכנולוגיה החדשה שהביאה סמל אל פס היצור שלה, קיימת האפשרות לייצר מטבחים מחומרים מיוחדים ובלעדיים. חומרי הגלם הם האלמנטים הראשיים, המגיעים במתכונתם הנקייה והטבעית ביותר; אסתטיים, דקים ועמידים, חזקים ושקטים, אך לא תמיד שגרתיים. כאן תמצאו ברזל ונירוסטה, עץ וקרמיקה, אבן ושיש – משולבים זה בזה באופן מושלם.

מטבח לבן מודרני
מטבח עץ שחור עם אי לבן מחולק ל 3

גלריית סמל לאדריכלות

ידוע לכל שחברת סמל מייצרת את המטבחים המועדפים על האדריכלים ומעצבי הפנים. למה? בדיוק לשם כך קיימנו מגוון ראיונות עם האדריכלים המובילים בתעשייה על פרויקטים נבחרים. בגלריית "סמל לאדריכלות" תוכלו לקרוא על עקרונות העיצוב המובילים כל מעצב ואדריכל, דרך העבודה שלו וכמובן להתרשם מעבודותיו. בין המעצבים והאדריכלים המובילים ב-"סמל לאדריכלות" תוכלו להכיר את צביה קזיוף, עדי סמט, ענבל ברקוביץ', שלומי לוין, אושרי אסבן ועוד.

מפעל הצבע של סמל

לאחרונה, בחרו במטבחי סמל לשדרג את תהליך ייצור מטבחי הצבע והקימו מערך צבע ייחודי מסוגו בעולם. על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, המגיעה מעולם ייצור הרכבים, הצליחו בסמל להפוך את תהליך צביעת המטבח לאיכותי, מדויק ומהיר הרבה יותר. מפעל הצבע מבוסס ברובו על צביעה רובוטית חדשנית, הכוללת חדרים סטריליים ומערכת בקרת אקלים, בשילוב עבודת יד עדינה ומדויקת בעת הצורך. תהליך זה מגדיל את אורך חייו של המטבח ואף מוזיל את עלותו ללקוח.

לסרטון ייצור מטבחי הצבע של סמל לחצו כאן >> 

מפעל סמל

ועידת האדריכלים השנתית באילת

השנה נערכה ועידת האדריכלים השנתית באילת, בה לקחנו חסות על שתי המסיבות המרכזיות בוועידה. אז מי הופיע אתם שואלים? משה פרץ, עברי לידר, DJ סקאזי ו-DJ דלית רצ'סטר שהפכו את הועידה לבלתי נשכחת. בנוסף, הוקמו בועידה שני בתנים של מטבחי סמל והועברה הרצאה על החברה ועשייתה.

להצצה מההופעות לחצו >>  

חברת מטבחי סמל מסכמת את שנת 2017!

אירוע מכירות

לקראת סוף השנה החלטנו לפנק אתכם באירוע מכירות יוצא דופן הכולל את סדרי מטבחי הצבע, דגמים נבחרים ומוצרים נלווים. האירוע מכירות כלל את כל הארץ ואת ארבעת הסניפים שלו. קבלו טעימה קטנה ממה שהכנו…

לסרט אירוע המכירות לחצו –  Semel sale >>

חברת מטבחי סמל מסכמת את שנת 2017!
חברת מטבחי סמל מסכמת את שנת 2017!
חברת מטבחי סמל מסכמת את שנת 2017!
חברת מטבחי סמל מסכמת את שנת 2017!