טכנולוגיית Nano CD החדשה במטבחי סמל

כל מה שצריך לדעת על מטבח מעץ מלא

>>  אל תחמיצו : קולקצייה חדשה שכולה מטבחים מעץ!

ברשימת חומרי הגלם הפופולריים ביותר בתחום עיצוב הפנים, שמור מקום מיוחד בראש הרשימה לעץ, על סוגיו הרבים. בחירה בעץ כחומר גלם, מקנה אווירה חמימה, אינטימית וביתית, הנחוצה במיוחד במטבח, אשר נחשב במקרים רבים למרכז המלכד את בני הבית.

עם זאת, בעיצוב הנכון, מטבח מעץ מלא יכול לשדר גם תחכום, יוקרה ומודרניות. המגוון הרחב של עצים בגוונים שונים, בטקסטורות שונות, ובשלל עיצובים, מקנה אינסוף אפשרויות לעיצוב המטבח. אי לכך מתקבלת תוצאה שונה לכל לקוח, בהתאם להעדפותיו, צרכיו וטעמו האישי. כך או אחרת, בחירה במטבח מעץ מבטיחה מטבח עמיד, מרשים ואיכותי, אשר ילווה אותך למשך שנים רבות.

מטבח עץ מלא מודרני או כפרי?

כאמור, ישנן אינספור אפשרויות לעיצוב מטבח מעץ. על מנת להדגים את השונות, נתמקד בשני סגנונות המהוות ניגודים מושלמים: המטבח הכפרי והמטבח המודרני. בחירה בעצים בעלי גוון בהיר (כדוגמת עץ מייפל, אלון ואורן) ובמשטחים גדולים של עץ לא מעובד, תעניק למטבח מראה בסגנון כפרי. בחירה בעצים בעלי גוון כהה יותר (כגון עץ אגוז ודובדבן) בשילוב עיצוב מוקפד ונקי, תעניק למטבח מראה מודרני ויוקרתי.

חומרי הגלם

עוד מראשית ימיה של מטבחי סמל, היתה ההקפדה על חומרי גלם איכותיים וייחודיים בראש מעייניה. לצד משטחי עבודה העשויים עץ מלא מסוגים איכותיים (כגון מייפל, אלון, דובדבן ואגוז), מטבחי סמל עושה שימוש בעץ לביד אירופאי מובחר מסוג בירץ', המשמש גם לבניית יאכטות. בהשוואה לעץ סנדוויץ' רגיל, הלביד האירופאי איכותי ועמיד יותר, זאת בזכות השכבות הרבות (קרוב לחמש עשרה שכבות) המרכיבות אותו. בנוסף, מטבחי סמל הם היבואנים הבלעדיים של עץ האומה ועץ הקומבה האפריקני, המאופיינים במראה מיוחד ופראי.