מטבח פרובנס לבן

מטבח אנגלי

אין יפה יותר מאשר מטבח אנגלי אצלכם בבית. מטבח אנגלי פשוט וחם יעניק תחושה רגועה ושלווה לכל מי שנמצא בו. סגנון זה יספק לכם את כל הצרכים שאפשר לבקש ממטבח, ויתרום לחלל ע"י עיצוב קלאסי וחם. מטבח אנגלי מעוצב היטב, יענה על דרישות פרקטיות ועם זאת ישמור על סגנון וסטייל.


מטבח אנגלי כפרי נראה כאילו נלקח ממאה אחרת, ובעל על זמניות עיצובית ייחודית. למרות המראה העתיק גם כיום מדובר בטרנד חם ונחשב, בזכות היוקרה, האצילות והמראה והגימורים המושלמים בכל פינה ופינה. במטבח מסוג זה יש הקפדה מדהימה על כל פרט ופרט וזו כדי לשמור על העיטורים והגימורים להשלמת המראה המיוחד.

מטבח אנגלי - מטבחי סמל
>> דגם Lord, סגנון מטבח אנגלי רחב עם אי, מהסדרה הקלאסית.

לא אחת רואים סגנון של מטבח אנגלי פרובאנסי בבתי מפורסמים; משחקני קולנוע הוליוודים ואף משפחות מלוכה אירופאיות. המאפיינים העיקריים במטבחים הללו הם הירידה לפרטים הקטנים, הקישוטים והגימורים העשויים בעבודת יד מוקפדת ומדויקת. אצלנו במטבחי סמל, כמה מין הגימורים, הקרניזים והחריטות מיובאים ישירות מבתי מלאכה המתמחים בכך באירופה. מורכבות המטבח מצריכה טכניקת צביעה ברמה גבוהה, המאפשרת לצבע להגיע לכל חריץ וחריץ. כדי לתת מענה לבעיה זו, הקמנו מפעל צבע רובוטי המאפשר ייצור מטבחים מתקדם ושיטת צביעה המגיעה לכל חלקי המטבח.

מטבחים אלה משתרעים על מרחב גדול. יחידת הבישול מוקפת ויטרינות גדולות ורחבות העשויות עץ, שם מוצגים פרטי האמנות ומאוחסנים הכלים היוקרתיים.  בנוסף, מטבח אנגלי מתאפיין בעיצוב המבוסס על שימוש בעץ. מבחינה דקורטיבית, הייחודיות של המטבח היא שילוב בין סגנון קלאסי לבין עץ מלא, ניתן לשלב אותו בכל צורה של חלל להשגת עושר עיצובי מרשים. מלבד צבעים טבעיים כגון עץ, הצבע הלבן והשמנת גם הם דומיננטיים ונועדו לשדר עדינות ורוך לצד כל העיטורים והריהוט המסיבי.

מטבח אנגלי - מטבחי סמל
>> דגם פרובנס מייפל, סגנון מטבח אנגלי, מסדרת העץ.

קשה לטעות בבחירת מטבח אנגלי לבית מאחר שיוצר לרוב הרמוניה ונינוחות. מטבח אנגלי הוא מטבח קלאסי, שכל בעלי טעם יתאהבו בו בקלות. אבזור נכון יעשיר את חזותו ויתרום רבות לקו העיצובי שלו. חשוב לשלב פריטים קלאסיים ונאים לעיצוב שלם ומושלם של המטבח, נשמח לייעץ לכם גם בנושא.

המטבח נותן מענה לאניני הטעם שיודעים בדיוק מה הם רוצים. כל המבקשים לעצמם מטבח שנוח לעבוד בו בתוספת עיצוב שאין שני לו, וודאי יבחר במטבח בסגנון אנגלי.

מטבח אנגלי - מטבחי סמל
>> דגם ורסאצ'ה, סגנון מטבח אנגלי, מהסדרה הקלאסית.

אבני היסוד של מטבחי סמל כוללות חזון, אמנות וטכנולוגיה. השילוב בין איכות גבוהה, עיצוב מרהיב וטכניקת יצור יוצאת דופן הם אלו המייחדים את המטבחים והופכים אותם לבולטים בנוף עיצוב המטבחים.