מטבח לבן זכוכית - דגם לבן צבע וזכוכית

מתכננים מטבח חדש? אל תחסכו בחומרים

מתכננים מטבח חדש? אל תחסכו בחומרים

עם אלפי צבעים, דגמים, צורות וחומרים, אין זה מפתיע שאתם מתקשים. כל מי שמעצב מטבח רוצה לדעת שהבחירות שלו נכונות ושחומרי הגלם שבחר יאריכו חיים. חומרי גלם איכותיים הם המפתח לשביעות רצון לאורך זמן וכדי להחליט לא פעם תצטרכו להתייעץ עם מומחים, להקשיב לתחושת הבטן ולעשות את מה שמרגיש לכם הכי נכון.

כמה פרטים שעליכם לקחת בחשבון בעת בחירת חומרי גלם למטבח:

משטחי עבודה

בחירת משטח עבודה צריכה להיעשות תוך התייחסות לפלטת הצבעים קיימת במטבח, לסדר הגודל של התקציב שעומד לרשותכם, לצבעי האבן עצמה ולהתאמה בין מאפייני ותכונות האבן לבין הצרכים הספציפיים של המטבח. כך למשל, השיש יהיה בחירה מושלמת כאשר מחפשים מראה קלאסי ויוקרתי, בעוד שקוורץ יהיה אפשרות נכונה אם אתם מחפשים מראה אסתטי ומלוטש יותר.

משטח עבודה למטבח

מוצרי פרזול

הדלתות והמגירות של ארונות המטבח זקוקות למוצרי פרזול כדי להיסגר ולהיפתח. ככל שמוצרי הפרזול יהיו איכותיים יותר, כך גם התפקודים והביצועים של הדלתות והמגירות יהיו טובים יותר ויציעו לכם ערך מוסף. מוצרי פרזול איכותיים למטבח מציעים עולם ומלואו: אינספור אפשרויות מתקדמות וחכמות אשר יקבעו ויכתיבו את טיב השימוש. אל תשכחו – מוצרים אלו נמצאים בשימוש יומיומי ולכן הם חשופים לשחיקה מוגברת ובלאי, השקיעו בהם ותזכו לשקט נפשי.

כיריים

חיפוי הקיר

הבחירה המתבקשת לחיפוי קירות המטבח היא קרמיקה. זהו חומר גלם קלאסי שנמצא על קירות במטבחים רבים. אבל מי שמחפש איכות יודע שמחכים לו פתרונות חיפוי הרבה יותר יצירתיים ויפים מסתם קרמיקה על הקיר. כיום ישנה מגמה הולכת וגדלה של בעלי בתים ומעצבים שבוחרים לחפות את קירות המטבח עם זכוכית. עם האפשרות להדפיס על זכוכית תוכלו לתת למטבח טאץ' אישי ולהפוך אותו לחלל מיוחד, יוקרתי ומקורי שלא נראה כמותו באף מקום.

דלתות לארונות מטבח

ארונות המטבח מהווים את ההוצאה הגדולה ביותר בכל מטבח. מלבד מכשירי החשמל כמובן. יחד עם זאת כדאי להשקיע בעיצובם ולבחור עבורם חומרי גלם איכותיים. מבין כל החומרים שקיימים עץ מלא יהיה הבחירה האיכותית ביותר. לרוב ארונות מעץ יהיו יקרים יותר, אך אתם תרגישו מיד בהבדל. לאלו מכם שרוצים לחדש וליצור מראה בעל אמרה ייחודית, יש את האפשרות לבחור בדלתות זכוכית. דלתות זכוכית הופכות את המטבח ליוקרתי, אסתטי ונקי ומציעות אינספור אפשרויות עיצוב. כיום גם ישנם דגמים יוקרתיים במיוחד שעוברים תהליכים המקנים לדלתות חוזק ועמידות מפני שריטות.

מטבח אפור עם אי ומשטח עבודה שיש

ריצוף

הריצוף במטבח תורם למראה הסופי ומהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב. היות והמטבח נמצא בשימוש יומיומי ותדיר, כדאי ורצוי לבחור בריצוף איכותי ועמיד. ישנם אנשים שאף בוחרים לעשות הפרדה בין המטבח לחדרי הבית השונים ובוחרים לחלל זה ריצוף בנפרד. ישנו מגוון גדול של סוגי מרצפות ואריחים למטבח, במידות וגדלים שונים, בגוונים והדפסים מיוחדים כך שתוכלו לבחור בקלות את סוג הריצוף המתאים ביותר למטבח שלכם, מכל המובנים.

ריצוף שיש למטבח